Warning: include_once(wangguard-about.php): failed to open stream: No such file or directory in /home3/aryakous/public_html/ary/wp-content/plugins/wangguard/wangguard-admin.php on line 73

Warning: include_once(): Failed opening 'wangguard-about.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home3/aryakous/public_html/ary/wp-content/plugins/wangguard/wangguard-admin.php on line 73
Home - شرکت آریاکوشان آرمان نوین

ثبت دامنه

برای ثبت دامنه و یا انتقال دامنه، دامنه مورد نظر خود را تحت بررسی قرار دهید در صورت آزاد بودن نام دامنه لحاظ شده، شما می توانید آن دامین را به نام خود ثبت نمایید و یا با زدن گزینه انتقال، آن دامین را انتقال دهید.

Domain Availability Check

خرید هاست

به منظور آگاهی هر چه بیشتر از پلن های هاستینگ آریاکوشان به قسمت جزییات بیشتر مراجعه نمایید

تخفیفات هاست

در حال حاضر تخفیف ارائه نمی گردد

واحد شبکه و سخت افزار

پشتیبانی شبکه

پشتیبانی شبکهups-solution

شرکت آریاکوشان در زمینه مشاوره، طراحی، تجهیز و راه اندازی شبکه های مخابراتی با بهره مندی از نیروهای متخصص تمام نیازهای شبکه، سخت افزارها و نرم افزارهای سازمان شما را پوشش می دهد. این شرکت با هدف ارائه خدمات مطلوب، تضمین کیفیت و با استفاده از امکانات به روز شده و باکارکنان وکارشناسان با تجربه آماده به اجرای تعهدات خود در زمینه پروژه های مخابراتی است.

راهکارهای مجازی سازی

VMWARE SOLUTIONvps-1

نرم افزار Vmware یکی از  قدرتمند ترین نرم افزارهای مجازی سازی می باشداین نرم افزار توانایی آن را دارد که اگر روی یک سیستم که امکان مجازی سازی داشته باشید ، ماشین های مجازی متعددی با سیستم عامل ها و کنترل پنل های مختلفی را روی آن پیاده سازی کرد.به کمک VMware میتوان شبکه های مجازی پیچیده ای را راه اندازی نمود و انواع نرم افزارها را در بسیاری از محیط ها به طور همزمان اجرا کرد و تمامی این موارد را میتوان تنها روی یک سیستم انجام داد.

تلفن تحت شبکه

VOIPvoip

مراکز تلفن مبتنی بر فن‌آوری VOIP، نسل جدید سیستم‌های سانترال (IP-PBX) هستند و این امکان را به شما می‌دهند تا به جای استفاده از سیستم‌های مخابراتی موجود بتوانید از طریق اینترنت و دستگاه‌های سانترال با هر جایی که می‌خواهید هم تماس صوتی و هم تماس ویدئویی برقرار کنید.یک مرکز تلفن IP علاوه بر داشتن همه‌ی قابلیت‌های سانترال‌های نسل قبل (PBX)، دارای امکانات متنوع و جدیدی‌ است و راه‌اندازی آن امکان ارتباط رایگان بین مراکز و دفاتر شما را در نقاط مختلف و دور از هم با کیفیت مطلوب فراهم می‌کند.

دوربین های تحت شبکه

IP CAMERAipcamera

سیستم‌های مدار بسته در حالت پیش‌فرض امکان نمایش تصاویر دوربین‌های مدار بسته را در محل ضبط فراهم می‌کنند. به تلاش برای دریافت تصاویر بر روی تجهیزاتی به جز دستگاه ضبط تصاویر، انتقال تصویر دوربین مدار بسته می‌گویند. این انتقال تصویر می‌تواند بر روی یک رایانه‌ی شخصی یا تلفن همراه یا تبلت باشد. البته اصول انتقال تصویر در تمامی این تجهیزات ثابت است.

راهکارهای تامین منبع انرژی

UPS SOLUTIONups-solution

سیستم‌های مدار بسته در حالت پیش‌فرض امکان نمایش تصاویر دوربین‌های مدار بسته را در محل ضبط فراهم می‌کنند. به تلاش برای دریافت تصاویر بر روی تجهیزاتی به جز دستگاه ضبط تصاویر، انتقال تصویر دوربین مدار بسته می‌گویند. این انتقال تصویر می‌تواند بر روی یک رایانه‌ی شخصی یا تلفن همراه یا تبلت باشد. البته اصول انتقال تصویر در تمامی این تجهیزات ثابت است.

شبکه های بی سیم

MIKROTIKmikrotik

این محصولات سخت افزاری یک نسخه از PC های معمولی در ابعاد کوچک بودند که برای شبکه ها طراحی شده بود. میکروتیک در این سالها با پیشرفت سیستم عامل خود، پیشرفت های زیادی در سخت افزار های خود به وجود آورد. که این موضوع منجر به آن شد که ارائه دهندگان سرویس های اینترنتی بزرگ در اقساط نقاط جهان از جمله ایران به استفاده از میکروتیک به جای محصولاتی از قبیل سیسکو روی آورند.

تلویزیون تحت شبکه

IPTVptv

سیستمی را توصیف می‌کند که در آن با استفاده از پروتکل اینترنت برروی یک زیر ساخت شبکه خدمات تلویزیون دیجیتال ارائه می‌شود که این خدمات می‌تواند توسط یک اتصال پهنای باند وسیع در اختیار کاربر قرار گیرد. برخی کاربران خدمات IPTV را به همراه خدمت ویدئویی و یا اینترنتی مانند دسترسی به وب و VoIP دریافت می‌کنند. در دنیای تجارت ترکیب VoIP، IPTV و دسترسی به اینترنت را (ارتباط راه دور) Triple play (اجرای سه‌گانه) می‌نامند.

واحد طراحی و توسعه

برخی از مشتریان ما


همکاران تجاری


نمادهای اطمینان


شماره تماس
۰۳۱-۳۲۳۳۵۷۸۰

ایمیل
Info[at]aryakoushan[dot]com

آدرس : اصفهان – خیابان مطهری غربی- بن بست بینا –
پلاک ۲۵۷ – واحد ۳