آریاکوشان

همیشه در کنار شما خواهیم بود

شرکت آریاکوشان طی سالهای فعالیت خود (از سال ۱۳۸۴)، به عنوان یکی از مطرح ترین شرکت های فعال در زمینه سیستم های ارتباطی با بهره گیری از خلاقیت نیروهای کارآمد و متخصص خود و با استفاده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا، توانسته است خدمات کارساز و ارزنده ای در زمینه دولت الکترونیک ارائه نماید.

از مهمترین راهکارها و سیاست های شرکت آریاکوشان نیاز سنجی دقیق سازمان، تحلیل عمیق نیاز ها و مشکلات سازمانی، ارزیابی عملیات سازمانی، ارائه راه حل های نوین مدیریتی، به روز نگه داشتن محصولات و پشتیبانی مناسب بوده و از این طریق توانسته است مشتریان خود را به سمت کاهش هزینه ها، تکریم ارباب رجوع و تحقق دولت الکترونیک سوق دهد.

زمینه فعالیت ما

با توجه به گسترش ضریب نفوذ تکنولوژی در زندگی امروزی و در دسترس بودن ابزار های ارتباطی همچون اینترنت، تلفن و موبایل، نقش نرم افزارهای آریا کوشان در پیاده سازی طرح شهروند الکترونیک کاملا مشهود می باشد.

هدف ما

هدف ما گسترش فعالیت و ارائه خدمات در سراسر کشور بوده و به منطقه، طبقه و یا نوع خاصی از کار محدود نمی باشد؛ از این رو در مسیر تحقق این هدف دفاتر اصلی شرکت در شهر های تهران و اصفهان مستقر می باشد و نمایندگان فعال شرکت نیز مشغول خدمت رسانی به سازمان ها و شهروندان محترم می باشند.

فعالیت‌های اصلی آریاکوشان

    • ارائه‌ راهکارهای نرم‌افزاری کسب وکار تجاری بر اساس فرایندهای عملیاتی سازمان‌های متوسط و بزرگ در صنایع مادر، تولیدی، خدماتی و بازرگانی
    • ارائه‌ راهکارهای نرم‌افزاری برای کسب وکارهای کوچک
    • ارائه‌ راهکارهای خاص فناوری اطلاعات برای سازمان‌ها و نهادهای دولتی
    • ارائه‌ خدمات آموزش، استقرار و پشتیبانی راهکارهای نرم‌افزاری
    • ارائه خدمات مهندسی شبکه‌های پیشرفته و امنیت اطلاعات
460
پروژه های انجام شده
29
مشاوران
2
جوایز
15
پروژه های در حال انجام
9347
معرفی آریاکوشان

جهت مشاوره با متخصصان ما تماس بگیرید

تماس با ما

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php74) in Unknown on line 0