طراحی لوگو

یک لوگو فراتر از یک طرح گرافیکی ساده است. درواقع یک نشانه را می‌توان عصاره تصویری یک شرکت دانست که نمایشگر تمامی اهداف، رویکردها و چشم‎اندازهای یک کسب‌وکار بصورت موجز و فشرده است. شرکت‌های بزرگ به اهمیت لوگو در جذب مشتری، بالا بردن میزان فروش و ماندگاری در ذهن مخاطب پی برده‌اند و برای آن هزینه قابل‌ملاحظه‌ای صرف می‌کنند. ما در واحد طراحی و توسعه‌ آریاکوشان، دغدغه‌ها و نیاز مشتریان را به‌خوبی درک می‌کنیم و پس از تجزیه‌وتحلیل آن‌ها، ضمن توجه به اصول زیبایی‌شناسی بصری و روان‌شناسانه، به کمک مفاهیم نمادشناسی، نشانه‌ای ماندگار طراحی می‌کنیم. لوگو یا نشان تجاری، هویت سازمان یا شرکت شما است؛ پس… از آن ساده عبور نکنید.

انواع لوگو

 • نشانه‌های تصویری

  این نوع از نشانه بدون اشاره‌ به نام برند (شکل نوشتاری) و با کمک نمادها و عناصر بصری به معرفی شرکت، محصول و یا اهداف کلان‌تر نظیر چشم‌انداز و اصول اخلاقی یک شرکت می‌پردازد. بسیاری از شرکت‌ها به کمک این نوع از نشانه‌ها و رویکردی انتزاعی‌تر، به یک ‌زبان مشترک بین‌المللی با مخاطبان خود می‌رسند.

 • نشانه‌های نوشتاری

  عناصر اصلی تشکیل دهنده این نوع از نشانه‌ها حروف، کلمات و یا اعداد هستند. در واقع این عناصر جایگزین نمادهای گرافیکی شده‌اند. تاکید بر خوانایی و نام خود برند از مواردی است که بسیاری از صاحبان کسب و کار را به سوی این نوع از نشانه‌ها سوق داده است هر چند که ممکن است برای مخاطبان نا آشنا با زبان کمی مبهم باشد.

 • نشانه‌های تلفیقی

  همانگونه که از نامش بر می‌آید، به نشانه‌هایی اطلاق می‌شود که تر کیبی از عناصر و نمادها گرافیکی و حروف باشند. این نوع از نشانه‎ها یکی از مرسوم‌ترین انواع نشانه‎ها به حساب می‎آید؛ چرا که از قدرت تصویر در کنار گویایی نوشته استفاده می‎شود.

روال انجام

ارسال درخواست طراحی لوگو

ابتدا درخواست طراحی لوگو به همراه مشخصات اولیه – فرم پایین صفحه – کامل شده و برای ما ارسال می شود.

بررسی درخواست و هماهنگی با شما

بعد از ارسال درخواست، کارشناسان فروش جهت هماهنگی با شما تماس خواهند گرفت.

محاسبۀ هزینۀ طراحی و صدور فاکتور

بعد از هماهنگی، با توجه به درخواست شما هزینۀ طراحی محاسبه و فاکتور برای شما صادر – ایمیل – خواهد شد.

پرداخت هزینۀ طراحی از طریق پرتال کاربری

بعد از ارسال فاکتور، می بایست هزینۀ طراحی را از طریق پرتال کاربری تان پرداخت نمایید.

طراحی دو طرح از کانسپت درخواستی

بعد از پرداخت فاکتور، طراحان ما با توجه به جزئیات سفارش و درخواست شما در مدت بین ۱۰ تا ۲۰ روز کاری دو طرح برای شما آماده و برای شما ارسال خواهند کرد.

انتخاب یکی از طرح ها جهت نهایی شدن

در این مرحله شما بین دو طرح ارسال شده یکی را برای نهایی شدن انتخاب خواهید کرد.

اعمال تغییرات و ارسال طرح نهایی به مشتری

روی طرح انتخاب شده تغییرات لازم جهت پخته شدن اعمال و برای شما ارسال می شود. شما می توانید روی طرح نهایی یکبار درخواست اعمال تغییرات بدهید.

ارسال طرح به صورت لایه باز و وکتور

بعد از اینکه طرح نهایی از جانب شما پذیرفته شد، لوگو به صورت لایه باز و وکتور برای شما ارسال خواهد شد.

نیاز به مشاوره دارید؟

تلفن تماس مشاوره با کارشناسان فنی : ۳۲۳۳۵٧۸۰-۰۳۱

  Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

  Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php74) in Unknown on line 0