VMWARE SOLUTION

  • مجازی سازی نسخه دسکتاپ و سرور
  • طراحی زیر ساخت های ابری
  • System As Service
  • پشتیبانی از ماشین های مجازی
VMWARE SOLUTION

مجازی سازی VMWARE SOLUTION

مجازی سازی

حتما برای شما که مسئول شبکه یک سازمان و یا یک شرکت بزرگ هستید پیش آمده که بخواهید برنامه جدیدی را در شبکه‌تان راه‌اندازی کنید اما برای این کار نیاز به یک یا چند سرور جدید دارید. ممکن است شرکتی که این نرم‌افزار را به شما میفروشد از شما بخواهد که یک سرور اختصاصی برای او فراهم کنید و یا خود شما بخاطر نگرانی از اینکه نرم‌ افزار جدید با نرم‌ افزارهای قبلیتان تداخل ایجاد کند، بخواهید سرورهای آنها را از هم جدا کنید.
در چنین مواقعی نه‌ تنها شما باید چندین میلیون تومان خرج خرید سرورهای جدید کنید، بلکه احتمالا باید مدت زیادی هم صبر کنید تا این بودجه تامین شود و این موضوع درحالی اتفاق می افتد که شما سرورهایی دارید که درحال کار کردن با تنها ۵ تا ۱۵% از قدرت واقعی خود هستند !
در چنین شرایطی استفاده از راهکارهای مجازی سازی علاوه بر اینکه این مشکل را به راحتی حل می کند، به شما امکانات بسیار دیگری نیز ارائه میکند که هر یک از آنها به تنهایی میتواند شما را بسیار هیجان‌زده کند .

مزایای مجازی سازی VMWARE SOLUTION

مجازی سازی تکنولوژی جدیدی است که هر کاربر کامپیوتری میتواند از مزایای آن بهرمند شود. کاربران متعدد و شرکت‌های مختلفی در سراسر جهان از راه حلهای مجازی سازی VMware به عنوان یک راه حل مفید و سودمند برای مدیریت IT در راستای کاهش هزینه، افزایش کارایی، انعطاف پذیری و بهره‌وری از سخت افزارها در سازمانهای خود، استفاده می کنند.

نیاز به مشاوره دارید؟

تلفن تماس مشاوره با کارشناسان فنی : ۳۲۳۳۵٧۸۰-۰۳۱

    Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

    Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php74) in Unknown on line 0