طراحی و تدوین کمپین تبلیغاتی

کارشناسان طراحی و تدوین کمپین های تبلیغاتی شرکت آریاکوشان ارزش و مفهوم کمپین های تبلیغاتی را در کسب و کارهای مختلف به خوبی میدانند و میدانند که اگر کمپین های تبلیغاتی هوشمندانه و هدفمند طرح ریزی شود٬ میتواند در زمان کوتاه اثر بخشی فوق العاده ای بر روی برند شدن و یا فروش خدمات یا محصولات داشته باشد.
طراحی و تدوین کمپین های تبلیغاتی نیازمند تحقیق و بررسی جزییات و تفکر قوی و خلاقیتی وصف نشدنی است٬ همچنین اجرای سریع و خلاقانه با چاشنی ایده های نو میتواند اثر کمپین تبلیغاتی را چند برابر کند.

کمپین تبلیغاتی (Advertising Campaign) به مجموعه‌ای از فعالیت‌های تبلیغاتی برنامه‌ریزی شده و هدفمند گفته میشود که در راستای اهداف شرکت برنامه ریزی و راهبردی می شود. کمپین تبلیغاتی در زبان فارسی به برنامه جامع تبلیغات ترجمه شده است.

کمپین تبلیغاتی برای رسیدن به اهداف مختلفی برای برند تدوین می شود که می تواند رویکرد معرفی، یادآوری، فروش و یا بازاریابی و یا هر مقصود دیگری داشته باشد.

در کل کمپین به یک سری برنامه ی جامع تبلیغاتی گفته می شود که مسیر راه را به سمت اهداف و استراتژی تعیین شده مدیران مجموعه تعیین می کند و می گوید که چطور و چگونه برند را به بازار هدف خود معرفی کند.
از این رو شرکت تبلیغاتی ادریس با استفاده از نیروهای کاردان و متخصص خود و با تکیه بر علم و تخصص خود توانسته به این مهم دست پیدا کند و برنامه ریزی های استراتژیک مناسب نسبت به اهداف کوتاه مدت و بلند مدت مشتری ، اقدامات و خدمات متناسب با نوع نیاز مشتری را به ایشان ارائه نماید.

برخی از مراحل طراحی و تدوین کمپین تبلیغاتی

تعیین اهداف تبلیغاتی

ابتدا درخواست خو را به همراه مشخصات اولیه – فرم پایین صفحه – کامل شده و برای ما ارسال می شود.

تعیین اهداف بازاریابی

هر سازمانی متناسب با وضعیت موجود کسب‌وکار، اندازه و مرحله رشدی که دران قرار دارد، می‌تواند هدف‌های متفاوتی را انتخاب کند

بودجه بندی کمپین

بعد از هماهنگی، با توجه به درخواست شما هزینۀ محاسبه و فاکتور برای شما صادر – ایمیل – خواهد شد.

انتخاب راهکارهای ارتباط موثر

تعیین و نظارت دقیق بر اجرای کمپین های تبلیغاتی ( ایده و سناریو – طراحی گرافیک– جلوه های ویژه و . . . )

برنامه ریزی های رسانه ای

نیاز به مشاوره دارید؟

تلفن تماس مشاوره با کارشناسان فنی : ۳۲۳۳۵٧۸۰-۰۳۱

    Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

    Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php74) in Unknown on line 0